Kreatywne warsztaty Twojego Stylu

Nie wiesz co jest teraz modne? jakie są trendy, nie umiesz tworzyć zestawów z tych samych ubrań, a może czas najwyższy przewietrzyć szafę i dokupić kilka nowych ciuszków.
Kreatywne Warsztaty Twojego Stylu dadzą Ci nowe spojrzenie na wizerunek i modę.

Pomogą Ci odkryć w sobie Styl, który jest połączeniem Twojej osobowości z ubiorem. Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla małych grup 3-5 osobowych, chcę każdej z Was poświęcić wystarczająco dużo czasu podczas szkolenia i zakupów. Zapraszam Cię na wyjazdowe warsztaty do Warszawy, Lublina, Radomia lub innego miasta.


Program Warsztatów:

Dzień I – PIĄTEK ok. 4 godzin zegarowych

16.30-17.00 zakwaterowanie w hotelu

17.00 – 19.00 – analiza sylwetki każdej uczestniczki, omówienie proporcji, aututów i mankamentów figury

19.00 – 19.30 – kolacja

19.30 – 21.00 – ćwiczenia stylizacyjne, tworzenie stylizacji na różne okazje, kolaże, dobór dodatków, biżuterii, nauka twrzenia Twojego stylu

Dzień II – sobota – 6 godzin zegarowych

8.30 – 9.00 śniadanie

9.00 – 11.30 analiza kolorystyczna każdej uczestniczki, przy pomocy chust garderobianych i ram kolorystycznych

12.00 – do 15.30 randez vouz po sklepach i butikach, doradztwo w zakupach, doborze dodatków. Kosztem zrezygnowania z zakupów, możemy omówić szafę kapsułową i organizację szafy. Wybór zależy od uczestniczek.

Dzięki tym warsztatom zdobędziesz pewność, własny styl, nauczysz się jak łączyć wzory, kolory, fasony. Dowiesz się czego masz unikać, a co jest Twoim sprzymierzeńcem. Nie będziesz już kupowała ubrań, które do Ciebie i do siebie nie pasują, a latami wiszą w szafie. Dowiesz się jak wykorzystać te same częśći garderoby, jak tworzyć lookbooki, stylizacje, czym podkręcić styl i charakter stylizacji. Spędzisz miły wieczór w kobiecym gronie.

Każda uczestniczka otrzyma ode mnie Teczkę Swojego stylu, ściągawkę kolorystyczną oraz wytyczne dotyczące makijażu i sylwetki.

Weekendowe Kreatywne Warsztaty Twojego Stylu – cena 1250 zł/osoby (bez ceny zakupionych ubrań)

W cene wliczony jest hotel w pokoju dwuosobowym, kawa, napoje, przekąski. Celem rezerwacji terminu wpłata zaliczki w wysokości 450 zł. Wystawiam fakturę VAT. Cena ta obowiązuje przy grupie, w przypadku indywidualnego szkolenia połączonego z shoppingiem 1600 zł

Istnieje możliwość zrobienia warsztatów dla mieszkanek Warszawy, Lublina, Radomia, wtedy spotykamy się w moim pokoju
hotelowym, cena pomniejszona jest o koszt hotelu i posiłków. Wynosi 1000 zł/osoby (bez ceny zakupionych ubrań). Jeśli któraś z uczestniczek chce skorzystać tylko z pierwszego dnia szkolenia, opłata wynosi 800 zł/osoby. Rezerwacja miejsca – wpłata na konto 50% zaliczki, za wybrany warsztat.

Warsztaty bez noclegu uczestniczek – program:
Piątek, dzień I – 17.00 – 20.00 spotkanie, analiza sylwetki każdej uczestniczki, poznanie atutów i mankamentów figury. Omówienie proporcji i sztuczek stylizacyjnych. Poznanie psychologii kolorów, sztuka łączenia wzórów, fasonów, podstawy szafy, tworzenie lookboook. Poznanie stylów w modzie. Ćwiczenia stylizacyjne, nauka towrzenia Twojego stylu. W trakcie spotkania, kawa, napoje, przekąski, materiały do ćwiczeń.
Sobota, dzień II – 9.00 – 11.30 – analiza kolorystyczna każdej uczestniczki, kawa, napoje, przekąski
11.30 – 15.30 – shopping po sklepach, doradztwo w doborze ubrań i dodatków

Do kogo skierowane są te warsztaty?

  • do kobiet, które pragną zmodyfikować swój styl, lub chcą go całkowicie zmienić,
  • do kobiet, którym brak pewności siebie,
  • do kobiet, które straciły dawną sylwetkę, schudły lub przytyły, a w obecnej sytuacji nie wiedzą co im pasuje
  • do kobiet, które kupują ubrania, a potem ich nie noszą
  • do kobiet, które właśnie zawodowo wstępują na nową poważniejszą drogę biznesu
  • do kobiet dojrzałych, które nie chcą ubierać się jak nastolatki, ani matrony
  • do kobiet, którym brak pewności siebie

Warsztaty mogą odbyć się w każdym mieście w Polsce, doliczam za dojazd w zależności od odległości km, cena proporcjonalnie podzielona na liczbę uczestniczek.