Przegląd szafy

Stoisz przed szafą pełną ubrań i nie masz się w co ubrać? Znasz taką sytuację? Masz za mało, lub za dużo ubrań, a może mieszkają w niej takie, które od kilku sezonów na Ciebie nie pasują? lub pamiętają jeszcze czasy liceum, lub wczesnej młodości. Mimo iż moda wraca, nigdy nie wraca w identycznej odsłonie, a rzeczy z przed kilku lat są nieatrakcyjne, niemodne, i czas się ich pozbyć. Oczywiście nie mówię, że wszystkich, bo może są perełki godne zostawienia, ale możesz mi wierzyć będzie ich bardzo mało. Jeśli zmieniła Ci się figura, zeszczuplałaś(łeś) lub wręcz odwrotnie, nagle ubrania zrobiły się za ciasne, lub zmieniłaś(łeś) pracę, stanowisko, też przydałoby się dostosować garderobę do nowej rzeczywistości. Pamiętaj, że jesteś wizytówką miejsca gdzie pracujesz, a twój ubiór świadczy o Twoim profesjonalizmie.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, jak poradzić sobie ze skarbami w Twojej szafie, nie wiesz czego potrzebujesz, co zostawić, a z czym się absolutnie rozstać – czas na spotkanie ze mną.

Jak wygląda przegląd szafy? Zaczniemy od rozmowy, muszę Cię trochę poznać, dowiedzieć się, gdzie pracujesz, jakie masz zainteresowania, czy lubisz kolory, wzory, czy masz swój określony styl, czy też kupujesz ubrania pod wpływem impulsu i chwili. Poznać twoje hobby, może uprawiasz jakiś sport, sportowych zestawów też nie może zabraknąć. Potem przyjrzę się Twojej sylwetce, określę jakie masz proporcje ciała, one bowiem są najważniejsze byś wiedziała (wiedział) jakiej długości ubrania pasują do Ciebie najlepiej, określę też jakim typem urody jesteś ciepłym, czy zimnym. To pozwoli nam przyjrzeć się bliżej kolorom ubrań w Twojej szafie. Potem będziesz przymierzał(a) ubrania, a ja określę, czy są dla Ciebie odpowiednie. Pokażę Ci jak tworzyć stylizacje, jak tworzyć gotowe zestawy, dowiesz się o magii dodatków, długościach, proporcjach. Jeśli będziesz potrzebował(a) gotowych zestawów przygotuję je dla Ciebie z Twojej garderoby i po spotkaniu otrzymasz ściągawki (Lookbooki). Otrzymasz też listę niezbędnych rzeczy, do stworzenia bazy Twojego stylu. Przesegregujemy rzeczy, które muszą opuścić Twoją szafę.

Co zyskasz?

Więcej przestrzeni, porządku, łatwiej będzie Ci odnaleźć to, co potrzebujesz, pokażę Ci jakim kluczem posługiwać się w porządkowaniu szafy. Dowiesz się wiele rzeczy o sobie, nauczysz się tworzyć zestawy, tak, by dana rzecz pasowała przynajmniej do trzech pozostałych. Otrzymasz listę rzeczy, które powinnaś (powinieneś) nabyć, do stworzenia bazy Twojej szafy. Jeśli jedno spotkanie, to dla Ciebie za mało, możemy spotkać się jeszcze raz, przedłużyć to spotkanie, tak długo jak potrzebujesz, bądź też możesz zapisać się na mój kurs nauki stylizacji. Możemy też wybrać się na wspólne zakupy, które od tej pory będą trwały krócej i przyjemniej.

Przegląd szafy trawa 1,5 do 3 godzin, kosztuje 450 zł, każda następna godzina 130 zł. Lookbook 20 stylizacji z twoich ubrań (wydruk zdjęć gotowych zestawów) – 300 zł, Przegląd szafy w pakiecie Premium z analizą sylwetki i kolorystyczną 950 zł.

Przegląd szafy można też wykonać on line. Trwa również około 3 godzin, łączymy się przez kamerkę i omawiamy poszczególne ubrania. Mówię Ci co masz zostawić, a z czym się rozstać. Poznasz też zasady tworzenia stylizacji i łączenia wzorów. Taka usługa on line to 300 zł. Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się na czym polega Moda kapsułowa, jaki jest klucz do jej stosowania dowiesz się przy takim przeglądzie, ale cena jest nieco wyższa – 350 zł.