Zakupy ze stylistką

Mnóstwo odzieżowych sklepów, marek, sieciówek, zmieniających się trendów, a Ty nie cierpisz chodzenia po sklepach, szukania, gubisz się, co gdzie jest. Skorzystaj z mojej oferty.
Ja wiem, w jakim sklepie są odpowiednie rozmiary, jaka jest jakość ubrań i ich cena. Potrzebujesz zrobić modowe zakupy, na co dzień, do pracy lub na imprezę, chętnie Ci pomogę. Wybiorę tylko takie ubrania, które będą do Ciebie pasowały kolorystycznie, będą miały odpowiedni krój i fason.

Jak wyglądają takie zakupy?

Najpierw przeprowadzimy krótką rozmowę, poznam Twoje potrzeby i oczekiwania, dowiem się też o Twoim stylu i budżecie na zakupy, a także celu zakupów. W trakcie zakupów, przy pomocy chust garderobianych pokażę Ci jakim typem urody jesteś, zimnym czy ciepłym, to ułatwi nam szukania odpowiednich dla Ciebie kolorów. Przyjrzę się też Twojej figurze, by wybierać dla Ciebie odpowiednie fasony i kroje ubrań.

Co zyskasz?

  • Nie będziesz kupować ubrań, które do Ciebie nie pasują
  • Nie ulegniesz wyprzedażom
  • Pokażę Ci jak robić zakupy szybko i przyjemnie
  • Dowiesz się jak tworzyć stylizacje, dobierać do nich dodatki, biżuterię, buty, paski, torebki, krawaty itp.
  • Znajdziemy ubrania dostosowane do Twojej urody, sylwetki i potrzeb.

Koszt tej usługi to 300 zł – 3 godziny, każda następna 90 zł za godzinę, jeśli chcesz pojechać ze mną do innego miasta za czas dojazdu doliczam 50 zł/godz. Koszt dojazdu leży po Twojej stronie. W pakiecie Shopping Queen, z analizą kolorystyczną i sylwetki płacisz 550 zł. Możesz też zakupić 6 godzinny Dzień ze Stylistką – 600 zł, w takim dniu jestem do Twojej stylizacyjnej dyspozycji (analiza, nauka makijażu, nauka stylizacji, zakupy).

Usługa ta może być świetnym prezentem dla kogoś Ci bliskiego. Ten typ usługi przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.